O NAS

Wyposażenie domów w dzisiejszych czasach jest bardzo ważnym zagadnieniem. Odpowiednie dobranie elementów staje się coraz częstszym problemem. Bardzo ważną rzeczą, której nie można przeoczyć, jest wybór odpowiednich parapetów do domu. Na szczęście w tej kwestii nie jesteś Sam.

 

Nasza firma jest producentem parapetów od wielu lat .W  ofercie znajdują się parapety aluminiowe , parapety płytka a także parapety stalowe . Jakość oraz solidność naszych wyrobów z pewnością zadowoli Państwa oczekiwania. Nasi pracownicy w miły i profesjonalny sposób pomogą dobrać odpowiednie produkty.

Ponadto produkowane przez nas parapety zewnętrzne charakteryzują się łatwością montażu oraz atrakcyjną, niską ceną. Lakierowana powierzchnia jest łatwa w utrzymaniu czystości oraz odporna na zarysowania. Dodatkowym atutem produktu jest jego długowieczność oraz estetyka. Praktycznym i estetycznym uzupełnieniem naszych parapetów są specjalnie zaprojektowane zaślepki.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą dodatków do parapetów.

Jako producent parapetów wykonujemy dowolne elementy z blach aluminiowych według specyfikacji dostarczonej nam przez zamawiającego. Parapety dostarczamy Państwu GOTOWE DO MONTAŻU, nasze parapety nie wymagają docinania na wymiar.


Proponowane przez nas produkty dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej wg. systemu RAL


AKM to marka, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów!

Zakupy w naszej firmie to spokój i wygoda na długi czas.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 


rysunek - parapety

U NAS ZAMÓWISZ PARAPETY NA MIARĘ